Téma těchto stránek je rozsáhlé a pro zmapování časově i jinak náročné, proto sháníme dobrovolníky, kteří by se chtěli podílet na tvorbě těchto stránek. Máte-li materiál k některým památkám, různé zajímavosti či cokoliv jiného, co by se dalo zařadit do některé ze sekcí (či jen doplňující informaci k něčemu zde již publikovanému), neváhejte a kontaktujte nás! Samozřejmě můžete posílat také fotografie, zážitky či vámi objevené přírodní zajímavosti.
Ze spolupráce nebudete mít žádný výdělek, nabízíme Vám však jedinečnou možnost prezentace vaší práce na jediném portálu s tímto tématem na internetu. Samozřejmě bude u každého textu či fotografie uvedeno Vaše jméno a kontakt.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na redakce@sokolovsko.eu.

Sponzoři
Našel-li by se někdo, kdo by chtěl tyto stránky nejen finančně podpořit, prosíme, kontaktujte nás. Můžeme slíbit, že finanční příspěvek použijeme výhradně na chod tohoto portálu (např. fotografický materiál, internet apod.). Reklamu (spolu s odkazem) případných sponzorů pak umístíme na viditelné místo v obsahu na těchto stránkách.

Copyright © www.sokolovsko.eu, redakce@sokolovsko.eu
Design © Petr Beňadik, petrbenadik.com